All Points Bulletin Reloaded Review (4Free)

Bu oyun iflaza gitmisdi bi ara…“Gamefirst” diyen bir Firma sonradan satin aldi ve KOMPLE free-Game olarak cikartior bu süper oyunu

Trailer 1:

Trailer 2:

Volkan ben wammbo bu oyunu test ettik bile ve acayip sevdik…

BU sefer Trailer harbi de dogru ve orginal Trailer de gördühünüz her sey yapilior ve Trailer daki Story de ayni.

En basda secebiliorsunuz [size=150]Polis [/size]mi veya [size=150]Crime [/size]mi?
Iste bu 2 Taraflara göre deysik Görevler yapabilioruz.

[size=150]Crime:[/size]

Ev camlari kirip ve Televzion lari calip arabaya koyup kaca bilioruz.(tabiki sonra Polis pesimise gelcek ve yakalamaya calisicak)
Crime de messelah “TASK” Gang acip kendi member larimizla büyük Mission ler yapabilioruz Messelah Polis Yerini basip hepsini vurabilioruz.

[size=150]Ama bu oyun nun en güzel Extrasi KENDI elbise mizi yapip ve üstüne messelah TASK yazabilioruz, yada arabamizin üstüne türk bayragini yapistirabilioruz ve BUNU HERKES GÖRE BILIOR SERVERDE.[/size]

Oyun grafiki yüksek Unlreal Engine 3 yani her Pc tutmaz benimki de sor tutior :S

Lütfen Hate Comments yapmayin

Ve SORULARINIZ VARSA SORUN!!

Saygilarla Deso

Lütfen Türkce yanlis yazilar göriosaniz DÜZELTIN.
Sagolasiniz Moderator ve Adminler…

Deso istersen yeniden yazalim xD haha

wallah süper yazmisim :slight_smile:

Deso ,nerden indirecem :slight_smile:

Yoksa daha cikmadimi ? xD

[quote=“Adanali-01”]Deso ,nerden indirecem :slight_smile:

Yoksa daha cikmadimi ? xD[/quote]

2 hafta kaldi sonra eurupian serverler online gelior ozman edebilioruz download :smiley:

yaziyi edit yapdim sonra yanlislikla kapadim :smiley: uyuz oldum kendime idare edin bu seferlik googletranslatoru kullanin bizahmet ^^

ooohhbeeeee :smiley:

tmmdir deso , pis dagitacaz !

:smiley: TASK (L)

pwned?

character costumination

BEYLER, ALI YARIN BU OYUN OFFICIAL DOWNLOADU CIKIOR YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES

SPREAD THE WORLD WITH THIS AWESOME GAME!!

hmm Ali inactiv :smiley: benlik oyun deegl

Aliye cakim

bu oyun herkezlik oyun ya, HEM araba var HEM silahlar var VE PIS ACTION LER VAR.

:confused:

Bende size cakim :smiley: nerden indiriyorum Deso :smiley: KAPTIRR MRKKKKK MANYAK OYUN :smiley:

haha yarin gelior oyun

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

WOEHOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

[quote=“deso dogg”][size=150]Aliye cakim[/size]

bu oyun herkezlik oyun ya, HEM araba var HEM silahlar var VE PIS ACTION LER VAR.

:/[/quote]

Laflariniza dikkat edin! burda abuk subuk ters konusmayin…

Ozur :blush: