Basvuru: murat / MaVi_SaKaL

Selamun aleyküm millet ben eski memberiniz murat , bi ara tasktaydim ve hersey cok güzeldi clanden baya memnundum herkezle aram iyidi. Ondan sonra bazi nedenler yüzünden cikmak zorunda kaldim, ama cikarken ne yazikki fazla düsünmeden ciktim. Simdi ben cikmama cok üzüldüm sizin gibi iyi insanlara cok isinmistim ve tekrardan araniza katilmak istiyorum. Herseyin eskisi gibi olmasini istiyorum , baya bi yeni memberiniz daha olmus. Eger beni kabul etmesseniz bunu anlayisla algilarim , kabul edersenizde araniza katilmaktan mutluluk duyarim. saygilarla ; Murat : MaVi_SaKaL

TASK.pub? yada TASK.war?

fark etmez aranizda olmak yeter :slight_smile:

Bazi sorunlar oldugunu duydum Yucel ile. Bunlari hallettinmi?

Ben suanlik tarafsiz kaliyorum. Basvuru su anlik beklemede kaliyor.

Biz konustuk anlastik. Benim daha sorunum kalmadi. Adam gibi ozur diledi ve kabul ettim… Devami sizde kalmis birsey.

Benim bir diyecegim var ama.

Mavi zamaninda iyi oynadik takildik.

Clansiz basladin Toi’ye gittin, bize geldin sonra baska bir clana gittin.

Biz veya aslinda ben, boyle zirt pirt gidip gelenleri acikcasi istemiyorum, fakat sen bir istisna olabilirsin.

Iyi dusun eger dediklerimi benimseyebilirsen benim icin son olarak girebilirsin.

Ben Chone ne dusunuyor bilmek istiyorum. Bunu bekleyelim.

Kabul.

evet simdiye kadar 3 clane girdim. ilk basta clani merak ettim toi de ögrendim nasil bisey oldugunu. ondan sonra size geldim baya bi gördüm clan nasil bisey . sizden cikarak iste hata yaptim aslinda zirt pirt clan degistirmiyorum en azindan bana göre . ama iste bu sefer size geri katilabilirsem artik herzaman icin kaliacagim. horoncu dediklerini begensiyorum iyide anliyorum… vaktim var cevabinizi bekliyorum. selametle

ins gelirsin mavi sakalim :smiley:

Herkez hata yapa bilir maksat hatalardan birsey cikarmak. insan hatasini kabul eder ozur diler ondan sonra ikinci sans hak eder (tabi kisinin yaptigi hataya bagli). Bence murata bu sans verilmeli. Ben ona guveniyorum, aslinda benim soylemem fark etmez sonucta core lar karar verecek.

BUSEFER hamit gibi düsiniom sagol hamit

lol

hamit’te gibi dusunuyorum, herkesin hatasi olur, ve eger bu hata kabul edilmisse,niye olmasin.sagol hamit

Arkadaslar, dusunceniz icin cok tesekkur ediyorum fakat bekleyin ana adminler kararini versin. Basligi yeniden bos yere kirletmeyin lutfen.

Zamanlan mutlaka cevabi gelecektir ve belli olacaktir ne olacagi… Benden bunu bilmis olun… Her yanlis affedilebilir, fakat ne kadar zaman alacagi belli olmaz.

Mavi beni yanlis anlama. Zamaninda gittigine uzulmustum ama ben 1 Toi 2 Task 3 bilmiyorum 4 TASK dedinmi daha bir sene olmadan. Ben buna zirt pirt diyorum.

Benim dusuncelerim bunlar yanlis anlama.

Normalde Yucel tamam diyorsa ben itiraz etmem. Fakat tekrardan clane girmek isteyen oldumu tum core uyelerin kabul etmesini istiyorum.

Yucel kabul etti, bende istisnai bir durum olarak kabul ettim Chone ne diyor ona bakalim.

Eger kabul ederse TASK.war’a direkt olarak trail olmadan girebilirsin.

Selam.

Tesekkür ediyorum hepinize… bide yavuz abinin cevabini bekliyelim bakalim belki baska fikirdedir.

Herkesin ikinci bir sansa hakki vardir.

Ama buraya bir sey eklemek istiyorum. Biz siradan bir clan degiliz. Biz bunu kac sene once kendi aramizda toplanti yaparken tespit ettik. Bizim clan’in en guzel ozelliklerinden biri TASK.core uyelerinin hepsi birbirini gercek hayattan tanimasi. Bunun yan bir avantaji bizim clanden cikmamiz, atilmamiz soz konusu olmaz. Aramiza TASK.public ve TASK.war’i eklerken bazi seylerin degistiginin farkindayiz. Zaten ondan once disaridan (gercek hayattan tanimadiklarimizi) aramiza almadik bir sure boyunca.

Bu demek degildir ki clan degisemezsin. Herkes clan degisebilir. Aramiza katildin, ayrildin. Tekrar katilmak istiyorsun. Bu yazdiklarimi goz onune al. Iyi dusun. Kararini sen ver. Eger kisa sure icerisinde bizim aramizdan ayrilip baska bir clan’e basvuracaksan bu ise hic baslama.

Tabii ki sen bizden ayrildiktan sonra ayak yapmadan gercek isminle baska clanlerde oynadin. Ondan sonra gelip hata yaptim dedin. Bu senin lehine.

Yukarida yazdiklarimi goz onune alarak benden kabul.

evet bundan sonra baska clane girmicem sizin aranizda kalmak istiyorum . yavas yavas oyunu azaltacam ileride zaten ama nede olsa benim ilk gercek clanim siz sayilirsiniz ve oyunu birakirsam ilerde task olarak ayrilmak istiyorum oyundan… tesekkür ederim hepinize

Ozaman karar nefildir. Mavi clane kabul edildi. Hosgeldin Murat.

Topic Closed…