Big_Rhymz Cekiliyor

Cogunuz Big_Rhymz zaten AFK degilmi diye sorar kendine. Buna olan cevabim evet, fakat simdi yeni dereceye gelecek. Ben internet dunyanindan komple cikiyorum, TASKta hala kaliyorum fakat ortalikta gormeyeceksiniz beni. Bir kac farkli nedenim var bunun icin, cogunuz cogu nedenlerimi bilir fakat yeniden aciklayayim.

1. Ortam; Ne derseniz diyin, eskisi gibi degil. Kufursuz sinirsiz oynayabilen veya takilabilen kalmadi. Bu benim sartlarima karsi ve uzaklastirdi alemden.

2. Kisisel hayatim; Zaman darginliginda buluyorum kendimi, ne kadar oyun oynamak istesemde zaman bulamiyorum. Bulmakta istemiyorum, hayatimi, yanimdakileri yolda birakamam. Hayatta oyundan cok daha cok isim var, bu bitene kadar ortalikta gorunemem.

3. Evlilik; Cogunuz evlenecegimi biliyordur, bazilarinizda belki bilemez. Benim hayatim basit degil, benden olan beklentiler herkeste yuksek ve yeniden zaman ayirmakta zorlaniyorum.

Uzgunluklen TASK’in az bucuk bittigini soyleyebilirim. Zamanindaki “arkadasiz, ortam icin oyun icin burdayiz” diyenlerin cogu cikti ortaliktan, beklemedim degil ama yeniden uzuyor. Dedigim gibi sinirsiz bir oyun oynayabilen yok. Ben oyun oynamayi zevk icin oldugunu bilirsin ama millet guc olcumler icin oynuyor sanki. Ben guc olcmeleri yillar once biraktim. Cunku yukseklerde olan yanliz kalir.

Site yakinda gidebilir, gorusme acisindayiz. Belki tek forumu birakiriz, simdilik belli degil.

Kendinize iyi bakin arkadaslar, mutlaka bir gun bir yerde bir sekilde yeniden bulusup bir sekilde yaptigimizdan zevk aliriz.

Son kez saygiyla,

Big_Rhymz/Yucel

:frowning:

1 april grap icindir dicem ama , daarvoor is het te serieus ?? :frowning:

:frowning:

la herseyi kapatin herseyi yapin ama taski sakin ama sakin kapatmayin yücel abi ne yapionuz ts site kesinlikle kalsin yapmayin yaw yinede ts ve site herkezin zamani oldugunda ilk geldigi yer evi diyebiliriz yani… tabiki hayat devam ediyor sorunlar cikiyor is güc ama inanin tse herzaman göz atanlarda var iyi düsünün task öyle kolay kolay kapatilmamali bence;) su son siralar herkez dagildi yeni yeni oyunlar geldi zaten css update yaptikan sonra basladi bu bütün degisimler bence ama sunu diyim ne kadar zamanim olmasada her girebildigimde tse göz atarim o baska bir sey… bence caln kapatilmamali… aile gibi görüyorum ben sizi vallaha biliyorsun sizlerle oyun oynamasi bi baska zamaniniz olmasada sesinizi duysam yetiyor bana bu konuyu birdaha düsünün iyice. Saygilarima Ömer Akkaya

Bu clan saten istesek de kapanmaz. Yavus abi, Sefki abi ve Yücel nefes aldigi zaman Task spirit hep vardir…Public clan olmaza bile.

Yücelin kararina saygi duyuyorum nekadar üzücü olsa bile but life is going belki bu hepimze ders olur “Rage” konusunda.

saygilarla Deso

Ik zeg alleen maar wijs gekozen voor nu . Kendine iyi bak :sunglasses:

saygilarimla Mikail

TS3 veya site kapatmaya dusunmuyoruz. Ben TASKtanda cikmiyorum, hicbir zaman cikmayi planlamadimda. Millet TASKi komple unuttugu zamanlar var idi fakat ben herzaman temsil ettim. TASK’in olmadigi zamanindada.

Benim dediklerim insanlara bagli olanlar. Ben oyunu birakamam, kanimda var cunku. Herzaman oyun oynayasim var ve galiba herzaman bir oyun oynayacagimi tahmin ediyorum.

Beni sogutan insanlar, dedigim gibi sanki oyunda dunya sampiyonasi oynaniyorda millet SIKINtiya giriyor, ondan dolayida o insanlardan uzaklasmayi karar verdim, cunku buda benim hayatimi etkiliyor. Kendi agzim bozuluyor ve kendi moralim halsiz hale geliyor.

TASK hep burda, kapanma imkani yok. Abilerim bile kapatirsa ben yeniden TASKi temsil edecegim herzamanki ettigim gibi.

ya gine noluyor buradaaa yaaa daha gecen beraber oynuyoduk…2 gün gecti ortalik karismis… böyle SIKINTI yaratmayin ama… hani evrebody friendsdik?!

Haha eses hayla evrebody friends

Selam, Hi, Hallo
Degerli Abilerim, Yasitlarim, Kucuklerim, Bitanelerim, Biricik kardeslerim… Biz Bir AILE’YIZ, asla olmeyiz, olduremezler, kapatamazlar cunku Biz hep bir’dik ve hep bir kalicazz…

Son 2 senedir ne Teamspeak nede steam’den size ulastigim oluyor… Sizlerden ozur dilerim, ben TASK Emzzy olarak sizlerden cok cok ozur diler…
Bu Biggy yazdigini okuyunca biraz huzunlendim :frowning: , benim hayat biraz bu aralar cok stressli gecti, hayat bir orda bir burda… Bir sure turkiye’ye donus yaptim orda kaldim ve hala bazi nedenlerden sorunlardan dolayi kendimi toparlayamadim… Ama cok sukur yasiyorum…
Ama her zamanki gibi ortalikta gezsemde her bir bilgisayara oturudugumda, yada telefonumdan her zaman sizleri sayfadan takip ediyorum… Butun yazdiklarinizi tek teker okuyorum… Emzzy sizi asla unutmadi ve unutmayacak…

Sizleri Seviyorum TASK :wink:

As Eses Says we are friends but Eses is very wrong bloods, we are not friends, we always been brothers…

Sizlerden Yeniden Cok Ozur diliyorum…

emmzikkkk… where are you brother
faceden macedende gorusemiyoz… hersey yolundami
ozledim seni pasam

:frowning: üzuldum siz nereye ben oraya

Emzzy, duyduklarim uzdu beni. Gecmis olsun sana ve toparlamaklan kolay gelsin, elimden birsey gelirse cekinme iste.

TASK hep burda, herzaman kalacakta. Herkes inaktif olsada, yeniden bir ara bir yerde bulusacagiz mutlaka.

emzzy man we are dangerousss agaaa^^ biz herzaman buralardayiz seni özledik bi ara zaman ayirda gel yawwwww^^

TASK <3 Emzy