Bye bye [TASK] :(

Clanden cikma karari aldim cok düsündüm üzgünüm ama benim icin dogru karari aldigima düsünüyorum … eskisi gibi zevk alamiyorum clanda tabiki herkez serbest istedigi oyunu oynayabilir buna kimse birsey diyemez cünkü TASK multi clan , ama ben daha cok css den zevk aliyorum malesef bu ugurdada oynayacak member bulamiyorum uzun zamandir … internet alemi tabiki FUN icin var ve ben burada artik fazla eglenemiyorum … biliyorum üzülenlerinizde olacak sevinenlerinizde olacak ve tabi kizanlarinizda cikdigim icin … hakki olan helal etsin benim birilerinde hakkim varsa sonuna kadar helal olsun … bu alemde gördügüm tanidigim EN iyi Türk clani [TASK] di ve benim icin hep öyle kalacak … sizi özleyecem herkez kendine iyi baksin allaha emanet olun saygilar sevgiler :´(

not: tabiki isteyenlerle herzaman takilmaya varim …

:frowning:
Helal olsun abeyyy !!

not : Hanny zaten hep bizden :wink:

Helal olsun tabi, ben kizmiyorum, uzulmuyorum ve mutluda degilim. Kararina saygim ve anlayisim var. TASK’a hala herzaman ugrayabilirsin ve mutlaka bir gun gene beraber bil sekilde bir yerde takilacagiz. Yolun acik olsun Guvenim kendinede iyi bak. Arada bir tse ugra tabiki.

Varsa eger helal olsun güvenim. karar senin yolun acik olsun, ama bizleride unutma ara sira ugra tse lak lak ederuuzzzzz! ama kizdim yaniiiiii! Kendine iyi bak adamim dedigim gibi TASK’i unutma, unutursan bozusuruz bak!

not: TASK 4 EVER <3
not 2: hanny <3

Helal olsun, pass auf dich auf ara sira takil yeni counter strike da takiliriz dicka,
:* grsz

bye yigen

.

Guven kararina saygim var, hakkim varsa helal olsun, kendine iyi bak, yine gorusuruz

Hanny, yolun acik olsun. Egerki hakkim varsa helal olsun. Kendine iyi bak allaha emanet ol. Gorusmek uzere! <3