Clanbase

E-mail ile cevap verilmedigi icin birde siteye ekliyorum. Arkadaslar burdaki yazanlarini bir an once halletmenizi istiyorum. Kurallardada yaziyordu fakat nedense basvuran hickimse bu sitelerde kayit etmiyor.

Alttaki e-mail yazimi okuyun ve lutfen yapin. Bu arada bunlar TEK TASK.war ve TASK.publuler icin gecerli. Yani trial olanlar veya clandisi olanlar bunu yapmasin lutfne.

"Selam arkadaslar,

Eger kurallari iyi okuduysaniz orda bu yaziyor: “Bu sitelerde kayit olmaniz lazim: www.esl.eu

Simdi acikcasi cogunuz hem yazili degilsiniz hemde bana aktivasyon kodunu yollamadiniz. Bundan dolayi bu e-maillen yeniden soruyorum. Tam olarak nasil yazilmaniz lazim ve bana neler yollamaz lazim olduklarini bilmediginiz icin altta aciklama yapiyorum:

1. Clanbasede basvuru yap. (registration)
  2. Size bir kod yollayacaklar, bunu bana yollamaniz lazim (Clanbase ID olarak belirleniyor, e-maillen gelecek)
  3. GUID yani STEAMID inizi Clanbase sitesine kayit etmeniz lazim. Nasil yapildigini bilmiyorsaniz veya birturlu cozemediyseniz lutfen bizim ana-adminlerden yardim isteyin.

Simdilik bu kadar arkadaslar, bunlari bir an once ayarlayin.

Selametle,

Yucel, Biggy"

TAMM DIR :ugeek:

bu clanbase ne bicim site boyle yaaf… birsey bulamadim sonunda birsey yaptim task adinda clan acmisim… nasil sildirecem simdi bu clani clanbaseimden offoff

Ana adminerin kafasi cok agriycak heeh :smiley: