CS:S Buy script

Ben yeni bir script yaptim Warlar icin yaptim ama normal Publice de kullanabilirsiniz (cabuk buy yapamiyorsan)

Nasil install yapiyorum?

Buy scripti kopile > (Bu file in icine yapistirin) C:\Program Files\Steam\steamapps\Steamisminiz\counter-strike source\cstrike\cfg\autoexec.cfg Buraya yapistir.

//GaScaN's CS:S buyscript //Buy Script bind "f1" "buy m4a1;buy ak47;buy deagle;buy hegrenade;buy flashbang;buy flashbang;buy smokegrenade;buy vesthelm;buy defuser" bind "f3" "buy m4a1;buy ak47" bind "f4" "buy deagle" bind "f5" "buy vesthelm;buy vest" bind "f6" "buy awp" bind "f7" "buy scout" bind "f8" "buy mp5" bind "f9" "buy defuser" bind "f10" "buy hegrenade" bind "f11" "buy flashbang" bind "f12" "buy smokegrenade"

Scripti simdi instal yaptiniz.

site’in ismi ney (fpsbanana?)
yada nerden indire bilirim?

Indirmiyon.
paste yapiyon in autoexec.cfg
En deze heb ik zelf gemaakt.

Dit is nog het begin.
Kolay da bu.

[quote=“2Fast”]Dit is nog het begin.
Kolay da bu.[/quote]

haydi bakalim devamini bekleriz, bu bende cokdan beri var zaten ma kolanmiyom ak nosolsa heb alirim :smiley: genede :smiley: devamini getir da a da bakak :smiley:

Butun komple paket yapsan bir binde bence daha rahat olur. Mesela F1e buy ak47 buy deagle buy he buy flash buy smoke…

anladin?

Boyle iyi mi?
Cowboy silah unutum :stuck_out_tongue:

[quote=“2Fast”]Boyle iyi mi?
Cowboy silah unutum :stuck_out_tongue:[/quote]

buyle iy is maaklijk te doen :smiley: man beste gewoon D IS M4 DEAGLE GREENAAT ETC

:stuck_out_tongue:

F2