CSS skin

ABILER BÚ BENIM SKINIM BÜGÜN YAPTIM ISTEYEN BENIMKINDEN ALA BILIR YADA BU SAYFA DA ALA BILIR fpsbanana.com BURDA CSS ICIN HERSEYI BULA BILIR SINIZ AMA DOWNLOAD YAPTINIZ SEYLERI KONTROLL EDIN CÜNKÜ ICIN DE SCRIPT DOSYASI OLA BILIR YADA , SCRIPT DEN BISI YAZIYO SA HEMEN O INDDIR DINIZ SEYI SILIN YOKSA VAC BAN YERSINIZ VE SILAH LARLA DA BENCE URAS MAYIN ONDAN DA YIYE BILIR SINIZ , ISTE BUNAR BENIM KILER T4 | CT 4 SCEENSHOT. :smiley:
img34.imageshack.us/gal.php?g=cshavana0013.jpg
YADA BENIM KILERI ISTEYEN LER VAR SA ONAR DA BURDA
fpsbanana.com/skins/download/15130 BU LINK CT!!!
fpsbanana.com/skins/download/73394 BU LINK T!!!

PISKO/TARIK

hax

fazla ugrasmayin su islerle bann yersiniz kücük bi hatada diyim size …

abim osenin dediklerin “scripts” skins ler gahit legal ve multiplayer ye hic bir yönden el atmiyor!

War lar da saten Zblock skins leri block yapip kulanahmicak bi hale getirio :=)

Mutlaka oyledir deso ama yanlislikla skinlen alakasi olmayan birseyi degistirip genede ban yersin. Demek istedigim, eger hicbir gecmisin yok ise boyle birseylerlen, ya once cok iyi ogrende yap yada yapma…

yani^^

ben skins kullanirken hic bakmazdin o map larda nevar normal kopyaliyodum sonra cstrike folder’a yapistiriyodum

sonra account APK’si gecti ( vac banned )

evet skins le alaka olmayan seyleri koymayin saten heralde downloads lara önce göz atarsinis insallah öyle yok folder yi extrac yap hemen koy yok bakdin abim orda sctipt laser lar bilmem ne var osman bann olursun skins ler icin tek V ve W folder lar var orda da tek TGA files lar var baska bise olursa skins delydir!

Ben cok skin kulanirdim acayip cok ama birsey olmadi onlara tabi baktim ama cevaplara da bak orda da yazar. (simdi kulanmiyorum daha)

abiler skins liyo saniz icini kontroll edin!!!