CSS Update

CSS Update’i begendinizmi?

• Evet cok begendim
  • Eh iste, kotu degil
  • Pek sevmedim
  • Igrenc

0 oylayan

Anlatin bakalim, kim nasil dusunuyor yeni CSS update hakkinda?

ben pek sevmedim… ama tabiki eskisine alistigimiz icin eskisi dahada guzel geliyordu…
ama yenisinede illa alismamiz gerekiyor:D baska care yok ^^

var var bu suandaki css oynamak isteyenler gitsin getisine MAC pc alsin bis eski css istiyoruz saten bu yenide kim oynar ki? aiming diyen bise yok artik av_aiccerate 2 ve tick 66 movement bug ve awp short zoom batirdilar oyunun icine igrennnnnnnnc

Her yeni oyunda veya yeni releasede yanlisliklar/bugler vardir. Bunlar mutlaka yakinda cozulecektir.

Aim konusuna gelirsek, bence gayet guzel yapildi. Artik ayagina ates ettiginde HS olmuyor ama HS vurdugunda HS oluyor.

ama stats ler cok basks seyler söylior

EAS= 6 önemli takim cikmisch esl pro series=25 kisi birak misch css si

140.000 online kisi den tek 30.000 kisi oyunda di

css düzelmi hali 1 AY en az var misch girin okuyun forums.steampowered.com/forums/f … .php?f=888

css dünyanin büyük kismi 80 % protest yapior ve eski EN IYI FPS OYUN OLAN css geri istiyor

iyi güzel bisim protest ler yaramasaydi bile ginede biseler yapdik valve gücümüsün gördü bis yasioruz VE GÖRIORUZ ben cs:s icin PARA ÖDEDIM cs:s MAC icin deyl -.-

MAC icin support olmasiyla ne alakasi var? CODMW2 dede cikti. Su an hala hersey aynisi COD’ta. Bu update sirf CSS’i yenilemek icin yapildi.

Ayiptir soylemesi belki ama CSS son zaman ne dersen de acayip cok SIKTI. Bu update benim gozumde gerekliydi. CSS 4 yildir aynisi, sence yenileme ihtiyaci yokmuydu?

Hem ne degistiki?

Benim gordugum bunlar:

• Killcam (Daha guzel gozukuyor, en azindan nerden nasil vurdugunu belirtiyor)
  • Hitboxes (Asiri degismedi, biraz 1.6 tarafina cevirdiler (Yani daha gercekci(Nede olsa realistik oyun degilmi?)))
  • Bugs (Her yeni oyunda var, 1 ayda nemis COD’ta 4 ay vardi duzelmesine)
  • Mods silindi (Acikcasi bunu bende begenmedin, fakat buyuk ihtimalle acilacaktir, nede olsa CSS modtan dolayi taninmis oldu)

Bir sorum var: Mahdem degisikligi begenmiyorsunuz CSS’te ne isiniz varki? Gidin bence 1.6 oynayin, son 6-7 yildir aynisi, degisecek halide yok.

Benim anlamadigim bir konu var iste: Herkes yeni updatelere karsi, fakat update geldikten sonra bir kac ay sonrada geri donulmek istenmiyor.

Bence iyi dusunun hareket yapmadan once. Sukredin adam sizin icin servis yaptigini. Ben olsam yapmam.

1 sey daha eklim:

Current Players Peak Today Game

25,213 60,069 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer
22,359 56,646 Counter-Strike: Source
18,093 50,361 Counter-Strike
12,564 18,103 Team Fortress 2
7,507 11,636 Left 4 Dead 2
4,469 16,216 Football Manager 2010
4,021 7,858 Garry’s Mod
3,468 6,374 Battlefield: Bad Company 2
3,303 6,348 Empire: Total War
2,943 4,461 Killing Floor

Acikcasi hicbir sey degismedi, oldugu gibi hala? Onu birak, su an “dahada” cok oynayan var?

dogru diyon sikiciydi ama war ler den seyfkimisi aliorduk bunalr öyle yapdi ki TEK PUBLIC ke yönlendirdiler…cil cam misch su musch interface misch tmm da bunlar bise lasi mdeyl ki war da haklisin belki iyi geldi ama ben WAR CIYIM

public oynamayi sevmem oncen eski halisine isterim geri

aiming de 1 sey tek kötü oldu basili tutmak yani dauerfeuer gitti benim gösümde bence cok önemli bise dir (noob la alahkasi yok) ben dauerfeuer la 3-4 kisi pes pes vurardim simdi 1.6 gibi git tek tek vur igrenccccccccccc…

:smiley:

gocummmmmmmmmm COD yaw dagtiyo baksana

Ben ayaklara ates etimmi headshot geliyo ama :frowning:

Mouse donmuyorrrrrRRR… tick rate too lowww…

Igrenc mi ne igrenc pfffffff :frowning:

Tick rate konusunu hic acmayin. Az kalsin her “public server” 66 tickrate kullanirdi. 66 Tickrate genellikle herseyi icin yetiyor. 100 Tickrate aslinda anlamsiz.

OKAN? MAC 4 LIFE !!! :smiley: