DC Clan

Arkadaslar,

Son zamanlar DC claninlen aramiz yavas yavas bozuldu.
Neden nerseniz, birkac neden var:

1. Bos yere serverlerinden farkli derecelerden ban yiyor memberler
  2. Bos yere laf atiyorlar
  3. Bos yere kavga cikaranlar var aralarinda.
  4. Basitcesi bos yere bizi kotuluyorlar.

Simdi bunu her DC memberi yapiyor demiyorum, ama son zaman cogalmaya basladigi icin artik orda oynama yasagi verildi.
Her TASK member icin gecerli. Yasaklananlar:

1. TS3’e takilma yasak
  2. War/Public serverlerine katilmak yasak
  3. Memberleriyle gorusmek serbest, ve baska serverde beraber oynamak serbest.
  4. DC’li bizim TS3’e ve bizim serverlere gelmesi serbest.

Bundan once DC adminleriylen gorusuldu, fakat yardimci olmasina daha kotulesti ne yazikki.

Saygilarla,

Biggy

onlardanda bu beklenirdi … zaten bizim serverler acildigindan beri hic ugramadim bundan sonrada ugramam cekemeyen catlasin ne diyim biggy ^^

Dogru karar…yanlis türkler le isimiz yok!

isim olmazzzzzzzzzzz

zate isim olmaz onar la !

Super Fikirr…

By Emzzy

selam aleyküm,

bende bu DC Konu hakinda birseyler yazmak istiyorum,

ben 4-5 ay önce DC Memberdim, 6 ay fallan clandaydim, ortam güzel, sohbetde güzel oluyordu, herkez birbirine saygili davraniyordu ve davranmak sorundaydi, küfür eden kisiler hemen bannlaniyor, tamam bunlar güzel seydir ama gitdikce DC clani Diktatörlik yapmaya basilyordi.

O clandan cikmamin baska bir nedenide, kafalarina göre adam bannliyor, servere birisi geliyor, adam örnek olarak 13:2 yapiyorsa, ona biraz bakip hemen bannliyorlar. Yabanci birisi oldumu daha cok süpeleniyorlar, bukadar haksizligi ben götüremen. Dün birisini bannladilar, bende dedim “bukadar olamaz, adami niye bannliyoniz” vallah, 1 dakika gecmedi benide bannladilar.

Bunu simdi ters anlamayin, sikayet etmek gibi olmasin, o benim niyetim degil, tek DC clandan cikmis birisinin Düsüncelerini bilmenizi istedim. Ben genede ömer abiyi, musti abiyi, tanidigim memberleri severim.

saygilarla

anaya madim???

dirty c

tarik, diktatörlik dedim ya,

sene iyi bilirsin,

“oraya gitme, ne yapiyorsin orda, gel bizim serverde oyna, baksa yerde oynamak yasak”

“TS’de olmayana bann”

Diktatorluk biryere kadar olabilir, bir toplumu kontrol altinda tutabilmek icin bazi kurallar verilebilir. Fakat herkesi bos yere veya nedeni yetmeyen bir derece banlamak veya saygisizlik yapmak bize ve Turk topluma yakismaz.

Oncelerde DC de oynamak zevkliydi ama batirdilar ne yazikki. Ondanda bu yasak verildi. Herkes katilmaya bilir ama genede verilen kurallara dinlememiz sart.

Ornek bol var bunlarinda sonu yaklasmis…

dirty C