Fenerbahce Sampiyon

http://3.bp.blogspot.com/_ws19f_aoUMA/SxjkMwrBSgI/AAAAAAAAAAw/_ut2mSduIis/s320/fenerbahce-wallpaper.jpg

Arkadaslar bildiginiz gibi Fenerbahce dun sampiyon oldu. Guzel oynadilar ve kupayi aldilar! Trabzonlu olarak tebrik ediyorum.
[size=90]Bu topicte terbiyesizlik veya yanlis laflar yasak, tebrik etmek isteyen etsin ve etmek istemeyen etmesin.[/size]

Futbol yasak degilmiydi ?

Tebriklemek, haber olarak ve o topicte ilan edilirse bu konu muhabbet amaciyla degil sirf tebrik icin acildigi belirtildiginde acilabilir. Fakat onden uyari var, terbiyesizlik veya yanlis bir konu

Farz et:
“Fenerbahce sucks, bir ise yaramaz”

gibi laflar gorunurse aninda warning ve en kotu ihtimalde atilabilir, altta yazdigi gibi, tebrik etmek isteyen edebilir etmek istemeyene gerek yok.

tesekkürler Trabzonsporda harika oynadi sampiyonlugu sizde hakketiniz, acikca söylim böyle bisey beklemezdim helal saa biggy =)

SAMPIYON FENERBAHC****E <3 TRABZONSPOR

Tebrik ediyorum, [size=150]Daha yeni dedimki, ya sirf tebrik et yada yazma, kendine 1 warning kazandirdin.[/size]

aynen

2010-2011 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonluğu’nu kazanan Fenerbahçe Spor Kulübü’nü ve ligin son haftasına kadar Şampiyonluk yarışını devam ettiren Trabzonspor Kulübü’nü tebrik ederiz.

xD

Tebrikler, ikinci yari bence super comeback yaptilar. Sampiyon olmayi haketiler.
Ikinci yarida 1 beraberlik ve geresini yendiler!

tebrik et yeter, hak etti mak etti xD