Lan-Party

Arkadaslar, cok kalmadi tarih verecegiz…

Simdi asil ben merak ettigim sey bu: Kim gelecek veya gelmeyecek? Ona gore yer hazirlariz veya hazirlamayiz…

Hadin bakalim ilk ben olim…

Ben gelecem.

Ben gelecem

nerde yapilacak ki??

Ede voetbalvereniging fc jeugd

belki gelirim,sakam yok gunune ve tariha bagli…

Hollanda/Gelderland/Ede
Adres: Sportlaan 43
6717 LA EDE GLD

Hadi bakalim.

tam olarak bilmiyorum

Bari cabuk nezeman oldunu beli ossa

YuCel Abi , BEn Yarin izin Alim babamdan , Hemen aksam Yazarim , Bence izin verrir ama bakalim …Bekliyemiyorum----Su tarih bi belli olsa ! Selamlar HaLiL (ADANALI-01)

tarih belli olsun ,ona gore izin alacam

ya bende

kerstvakantie(december)

Aralik ayinda!

Daha tam tarih belirlenmedi. Az daha sabr edin yakinda belirlenecek

Herkesii BEKLERIIIIIIZ :wink:
nekadar cok kisi olursa o kadar guzel olur!! :smiley:

Lan-Party’de ne gibi Lan-Party olcak :stuck_out_tongue: soru oldumu bilmiyorum lol

Yani Lan-Party ne gibi yerde ve ogun neler olucak? bu Party gecemi olur gunduzmu ve ne kadar surer? Amacim Lan-Party deyil wallah :smiley: gercekten sizleri tanimak, gormek, koklasmak istiyorum haha yanlis anliyani ben orda halederim (bu sozleri yucelden ogrendim :slight_smile: ) ben gelirsem okanida gormek isterim orda simdiden diyim, biricik oo :stuck_out_tongue: hepinizde bitanesiniz wallah, insallah gorusuruz ve bu birligimiz hep boyle gider…

Sizleri ozledim nerdeyse 4ay oldu herhalde bii turlu pc alamadim kusuruma bakmayin madiyettim fazla iyi degil bu aralar…

TASK Forces’i seviyorum :stuck_out_tongue:

O.o

Yakinda ‘‘LANPARTY FLYER’’ yuklenecek siteye, orada hepsi yaziyor zaten ordan okuyabilirsin…

OMG :confused: emrah noruyon yaf
gel sen hele bir buraya ben seni koklamayi bilirim:P

terbiyeli ol noob yuksel :smiley: sorularima cevap verecek biri varmii?

Lannnnnnnnnnnnnnn Partyyyyy

TASK Forces’i seviyorum :smiley:

Biz bizim Lan-Partiyi Futbol kulubunde organize ediyoruz. Farkli farkli reklam cesitleri yapip arkadaslarimizi ve baska katilmak isteyen dostlari davet ediyoruz.

Lan-Party genellikle gece baslar, bazi rahatsizlar erkenden baslatiyor ama biz TASK olarak 12de oyuna basliyoruz.

Ve tabiki, TASK Lan-Partilerde birde bulusmalar oluyor. CSSden oynayan cogu kisileri daha goremedim hala, gormek isterim tabiiki. Gelebilen gelsin, fakat sen gelme… Uzaktan buraya gelmeni tavsiye etmem, okadar kisa bir donem icin.

Baska sorulariniz varsa lutfen beni bu numaradan arayin: 0900-heyrahatsizherif

Saygiyla,

Yuci