Need for Speed : World [Play4Free]

evet bu oyun komple bedava BEN SIF GÖSTERIORUM BU BENIM ISIM KIZMAYIN :stuck_out_tongue:

Trailer:

Download:

world.needforspeed.com/introi?so … sw_intro_i

bunu acayip oynarizzzzzz, clandekilerle

:smiley: aynen üyle

burdan bakabilirsiniz oyun sizin laptop/bilgisayara oluyomu:

systemrequirementslab.com/cyri/analysis.aspx

Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information…

gecmis olsun :smiley: neyse 1-2 aya kalmaz yeni PC geliyor artik kismet onunla oynarim :smiley:

evet bu oyunda hepinize karsi oynar datirim

[quote=“Hanny”]Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information…

gecmis olsun :smiley: neyse 1-2 aya kalmaz yeni PC geliyor artik kismet onunla oynarim :smiley:[/quote]

HAHHA :stuck_out_tongue:

Pffffff, ben NFS az oynamadim.

[quote=“Hanny”]Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product. Please review the details below for more information…

gecmis olsun :smiley: neyse 1-2 aya kalmaz yeni PC geliyor artik kismet onunla oynarim :smiley:[/quote]

Onlar hep öyle diyor sen bakma COD sende oliorsa BU 100 de 100 olmazi lasim

hile var -.- Yücelden 4 dakika önce indirmeye basladim ben 200 Mb ye geldim Yücel arabasini yapdi oyuna basladi -.- ben hala indiriyorum hile var saymam ben bunu -.-

downloading yapioreeee:D

huh? benim mesajimi kim sildi? neden sildi???..
:S:S:S cevap bekliyorum…

Hepinizi dagitirim D:<

[quote=“Yuksel-5O”]huh? benim mesajimi kim sildi? neden sildi???..
:S:S:S cevap bekliyorum…[/quote]

FASCHISTLIK BU !! :smiley:

buraya oynayanlarin isimlerini yaziyorum:

Huseyin: THETURK38
Halil: ADANALIRAZER
Deso: DESODOGG36
Softfire: SOFTFIRE61
Yucel abi: TASKBIGRHYMZ

baska oyunu indiren olursa alta yazabilir :slight_smile:

ayni yerde olmak icin, ayni channelde olman gerekiyor.

bunu yazman lazim: /join #

= channel numarasi

en basta gorebiliyosun hangi channelda oldugunu(nogta) XD

cevap alamadim, hala bekliyorum

Sansur var galiba, ben silmedim haberim yok. Moderator loglarinda’da silinmis diye bir sey gorunmuyor.

Gonder tusuna bastigindan eminmisin?

Onemli degil, bir daha yaz.

Yuksel, mesaj silinirse eger bilki bir nedeni var. Silinme hakkida genellikle benim elimde ve ben silerim.

Anlaki bir yazin yok ise ortada ya terbiyesiz ya uymayan yazi yazildigi icin yok edilmistir.

JAW DOWNLOAD EDIN GELIN DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
OYNARUK GUZEL GUZEL