OSOA Competition Entry by Deso

20 secs olmazi gerek di clip =)

Hey thats me !

kadir senin killer daha guzel bekliodum man , ik d8 allemaal headshot … :smiley:

helal saaa ali :smiley:

nice movie : Deso yaptiysa fazla lafa gerek yok :smiley:

bu sefer editte bence eskilere oranla iyi olmamis …kadirin Ts de bagirdigi nin yarisi kadar bile yok Fraglari… Alininkinin sirrini biliyom belkide oda movieyi bozan seylerden biri benim icin :slight_smile:

nice edit !!! Saol deso ,:slight_smile:

Busefer az zamani vardi :smiley:

5 hours :stuck_out_tongue:

ben herkez gibi iyi olmus demiyorum herseferinde Kritik veriyorum hep ^^ dogru olanda bu deso iyi olmus deyip gecmek bence ise yaramaz begenmediginiz yada olmadigini düsündügünüz noktalari , yerleri diyeceksiniz adam diger yapacagi editlerde bunlari fix yapsin … iyi edit yapiyor lafim yok bosuna 600 -700 euroluk programm kulanmiyor 5 saatlikde olsa iyi seyler cikar ortaya …

[quote=“Hanny”]

ben herkez gibi iyi olmus demiyorum herseferinde Kritik veriyorum hep ^^ dogru olanda bu deso iyi olmus deyip gecmek bence ise yaramaz begenmediginiz yada olmadigini düsündügünüz noktalari , yerleri diyeceksiniz adam diger yapacagi editlerde bunlari fix yapsin … iyi edit yapiyor lafim yok bosuna 600 -700 euroluk programm kulanmiyor 5 saatlikde olsa iyi seyler cikar ortaya …[/quote]

lol ben ama aktiv cs:s moviemaker deylim baskalarina bakarsak hergün 1 tane clip cikariolar…

Bunlar beni sorladi diye hizli hizli 5 saat de yapdim (ali ve kadir)

5 saat hic bise saten 2 saat rendering and converting yani kalior bana 2-3 saat edit time =)…

Baska moviemaker lar messelah TreGaaa bu clipe diyorki benim öbür clip lerimden daha iyi niye?
cünkü flow daha iyi rythm daha iyi ve action daha cok…

Kritik ver ama biraz yardimci olan kritik messelah clip de ne yanlis…veya hangi yerde renkler uymamis =)

Kim zorluyoo laaaa…

Hiyar iste :smiley: