ROCCAT GUI V3 (Config)

http://ug4.kw.cx/ug/0346/2380/137136955_full,r,470x470.jpg

:bulb: Uzun yazi Okumam ben bunu demeyin yeni Config ariyorsaniz okumanizda yarar var !!! :bulb:

Evet arkadaslar sizlere yeni buldugum ROCCAT tarafindan yapilan cfg yi tanitacam.Bastan diyim bence süper bir calisma yapmis ROCCAT .

Config özellikle war modu icin tasarlanmis ve warlarda RconPasswordu olan kisiler icin bircok kisa yol eklenmis.Acikcasi benim tam istedigim sekilde bir Cfg .*

Örnek :

Map degiseceksiniz : Normalde " rcon changelevel de_dust2" yazmaniz gerekiyor consoleye
Roccat Gui v3 de ise “dust2” yazmaniz yetiyor consoleye

Server Ayarlari : Normalde 5on5 4on4 vs … Server config yüklemek icin yazmaniz gereken command
"rcon exec esl5on5.cfg" ve bunu bazilari ezberliyemiyo yada karistiriyo yada deskopa filan
kayit ediyor kopyala/yapistir ile ugrasiyor filan…
Roccat Giu v3 de ise Consoleye sadece “5on5 - 4on4 - 3on3…” yazmaniz yetiyor !!!

warmup yaparken mesela 16000 vermek istiyorsunuz yada freeztime i degistirmek istiyorsunuz 
                          sadece "16k" yazarsaniz consoleye 16000 para oluyor herkezde, "freez0" yazarakda round 
                          baslama  süresini istediginiz saniye ye indirebiliyor yada cikarabiliyorsunuz

Consoleyi yanlislikla kapatirsaniz Sol tarafda Sabit Menüde [ROCCAT GUI] yazisina basdiginizda Consoleniz geri geliyor…

http://ug4.kw.cx/ug/0346/2380/137137327_full,r,470x470.jpg

Demo cekiceksiniz Conssoleye (record “name” ) yazmaniz gerek bu Cfg sayesinde Sabit Menü de 2 ayri Demo bölümü var 1 kez tikladiginiz zaman Otomatikman Demonuz basliyor ve DEMO STOP a basarak demonuzu sonlandirabiliyorsunuz.

zb_netinfo , zb_status zb_ko3 ve zb_lo3 bunlar icinde Sabit menüde yer ayrilmis hepsine sadece 1 kez tiklayarak ulasabiliyorsunuz :slight_smile: (en cok hosuma giden kismi)

http://ug4.kw.cx/ug/0346/2380/137137609_full,r,470x470.jpg

Silah Menüsüde yine ayri olarak Sabit ayarlarda extra olarak eklenmis istediginiz tusu ayarlayip oyun icinde silah alma bölümünüde kisa yola bagliyabiliyorsunuz …

http://ug4.kw.cx/ug/0346/2380/137137607_full,r,470x470.jpg

Radio Commandlar icinde bildiginiz gibi oyunda 2-3 ayri bind Tuslari var onlara basinca Menüler cikiyor ROCCAT Gui v3 de ise istediginiz Radio Commandi istediginiz bir tusa koyarak ayri bind yapmis oluyorsunuz … :astonished:

*En cok dikkatimi ceken bölüm FPS !!! bende fps 80-180 arasi gidip geliyor 200 ün üstünü görmemisdim …
ROCCAT GUI v3 de 200-290( :open_mouth: ) arasi oynama firsatimda oldu 200ün altini hic görmedim bazi bölümlerde !!!

Kisaca Cok Pratik bir Config Bircok Kisayol var, Özellikle Adminlik kulananlar icin süper bir Cfg ve Roccatin Offical Gui si oldugu icinde yasakli birsey varmi yokmu endisesine düsülmeyecek bir Kurulum. Ben denedim memnun kaldim tavsiye ederim :slight_smile:

saygilar…*

Download Link : roccat.org/ROCCAT-SCENE/ROCC … AT-GUI-V3/

Ayrica soru veya anlamadiginiz yer varsa tanisabilirsiniz.

Adminler icin saglam olur bu…
Baya cok seyler var mis icinde

evet öyle ^^

Bu arada kendi Configinizi silmeden bunu kurabiliyrsunuz yani alisdiginiz Formata oyuna devam ediyorsunuz sadece Menü kisminiz degisiyor tuslariniz ayni kaliyor … Test ettikden sonra suan bende hem cevoV2 hemde ROCCAT v3 var …cevoV2 yi niye silmiyon derseniz o cfg sayesinde hem Bosluk tusu hemde maus tekiri ile zipliyorum yani 2 tus 1 isi görüyor bhop denemeleri icin yararli ^^

Taniyom bunu, iyi bir cfg ama ben kulanmam ^^

VAC BAN YERSIN BUNDAN!!

Guzel cfgye benziyor, fakat benim isime yaramaz :slight_smile:

kim diyor woody

VAC BANN ??? ROCCAT Offical Configi bu Voody !! Bu marka Suan Esl lin Profi Liginin Sampiyon Takiminin sponsoru MTW !!! Bence büyük birsey onlarin sponsoru olmasi ve ben güveniyorum adamlara okadar pahali bi marka Vac a karsi cfg yapmisa varsin olsun VAC yiyelim en azindan CSS i birakmak icin bir nedenimiz olur :smiley:

Not : Baslikla alaksiz yazilar yazmayin …

cok saglam bir cfg kulaniyorum :smiley:

Baslikla alakasiz konulari Tsden konusalim buraya yazmayalim … :smiley:

woody sen bi warningi hak ettin … vac yersek yeriz basligin harici yazilarla milleti kiskirtma …

ben downlaod ettiydim ama sildim woody nin dediklerinden sonra ,ona guveniyorum

^^ :unamused:

Roccat’in hazirlamis oldugu config’e ben gozum kapali guvenirim, yeterki Roccat’in sitesinden indir, baska bir yerden indirme.

VAC ban yemezsin

.
.
.
YORUMSUZ …

[quote=“Chone”]^^ :unamused:

Roccat’in hazirlamis oldugu config’e ben gozum kapali guvenirim, yeterki Roccat’in sitesinden indir, baska bir yerden indirme.

VAC ban yemezsin[/quote]

Aynen Yavuz abi bende zaten Offical Config oldugu icin Review yapdim : ) 100 de 100 güveniyorum … Tekrar söylüyorum Esl PRO Series Sampiyon Takiminin (MTW) Sponsoru yani PROFESSIONEL bir cfg zorlayan yok kullanmak zorunda degilsiniz …Benim icin süper cfg paylasim yapdim gg++

noob woody koca firmanin cfg sinden vac ban yicenmi sandin bundan yemezsin ama skins den yersin

YAW BANANE INDIRSEN INDIR BEN BITEK DEDIM BEN SIZ OLSAM INDIRMEM NOYLUR NOLMAZ
OYUNUN ORGINALIYY BOZULUR BIDE VAC BAN YIYE BILIRSIN

Bir daha soyluyorum VAC ban yiyemezsin bu cfg’le. Guzel, soyluyorsun Woody ama oylesine atiyorsun. Cfg’nin icerigine bakarak, anlayarak soylesen tamam diyecegim, ama senin su an soyledigin bos soz.

Bir de bagirmana gerek yok. CAPS LOCK dugmesi kapanmiyor mu? Yoksa SHIFT mi takilip kaldi?

CAPS LOCK ACIKTI

cfg de yeni incelemeler yapdim ve reklamlari silmenin yolunuda buldum sag da sol da cok reklam var bi dokunma ile oyunu penceresini kücültüp firefox aciliyor Roocat in sayfasi aciliyor bunu kaldirmanin yollarini buldum… oyunun acilma süresi ve acilirken takilma sorunu vardi ortadan kalkdi hala tavsiye ediyorum ilgilenlere …