TASKLAN 2011/1 yapilsinmi?

TASKLAN 2011/1 bu Aralik (December) yapilsinmi?

• Kesinlikle yapilsin
  • Benim pek canim cekmiyor
  • Bu sene gereksiz

0 oylayan

Meraktan genede sorim, bazi kisiler istemeyebilir. Bakalim yeterince kisi varmi, ona gore yapariz yeniden lanparty

Asil soru bu: TASKLAN 2011/1 Aralik(December) yapilsinmi?

Yapilsin,

kesinlikle yapilsin :smiley:

haa bide gereksiz diyenler keske buraya yazsalar niye gereksiz bulduklarini :wink:

100 % yapilmali

burak arkamdan kosmada hahaha xd

[quote=“Adanali-01”]kesinlikle yapilsin :smiley:

haa bide gereksiz diyenler keske buraya yazsalar niye gereksiz bulduklarini :wink:[/quote]

gereksiz bulan benim :smiley: cünkü suanda büyük bir LoL cilginligi var büyük ihtimalle orada 100 de 80 LoL oynanacak oynamayanlarada israr edilecek -.- o yüzcen bence yapilmamali :slight_smile:

internet olmadan LoL olmuyor, orada internet baglamiyoruz.

NEXT

Hannibala aciklama:

Lan-Partinin asil amaci ise oynanmayan oyunlari oynamak, fakat herkesin zevk alabilecek bir sekilde. Asil Lan-Partide pek LoL veya CSS oynanmaz ama daha cok: Trackmania, Flatout cesit oyunlari.

Unutmaki Lan-Partiyi biz herkesin zevk alabilecek bir dereceye getirmeye calisiriz.

Oyunlar ne gelecek lanpartyde?

hm okay bilmiyordum internetsiz olmadigini …tepki cekecegimi bile bile söyledim votemi …

yucel abi , gecen lan party 1 saat vilan oynadik css -,- benim sadece o hosuma gitmedii, tabikki baska oyun da oyniyalim ama , herseyyyin bir saaatti olsaa daha guzel olur benim dusuncem :slight_smile:

Tepki olarak demek istemedim Hanni, sirf aciklama, sende bil neyi nasil yaptigimizi :slight_smile:

Haaaaaaaai,

Olabilir, oyunlar bence boyle olsun:

Trackmania
Flat Out
BATTLEFIELD 2
Soldier of Fortune 2
Quake 3

Baskaa?!

Tetris
Plants vs Zombies
Duke Nukem (1)
Tower Defense
Worms

:O!

[quote=“Big_Rhymz”]Tetris
Plants vs Zombies
Duke Nukem (1)
Tower Defense
Worms[/quote]

haha mrk tower defense laf yok manyak o :smiley:

WORMSSS <3 !!

Bence birak LAN party de ne Oyun oynanacagini , bence daha cok beraber birseyler yapipta birbirimizi daha iyi tanima amaciyla kesinlikle yapilmasi lazim. Öyle 24 saat ts de felan olmuyor REAL LIFE BABY REAL LIFE^^ birakin oyunu moyunu benim oraya gelmemin en cok sebebi sizler real de görmektir tabikide oyunlar sohbetler vede kahkahalar benim icin yemekten sonraki tatlilardir;) SAYGILARIMLA LAN PARTY YAPILMASSA DAGITIRIM ULEN^^ hehe öpüverdim sizleri Canim TASK ARKADASLARIM BENIM HAHAHAAHAHAHA HEYYYYYYT

hahaha thats my boy xd :smiley:

elline saglik ömer…