The Aliance of Sane Killers PART1

Iste 1 ay urasdihim 10 min filmin TEK 2 daka si

Filimin en basi böyle olcak daha details lari koymadim Movie End phase gelirse yapcam…
Dünya terrorist lerin ates altinda…bütün ülkeler panic de … americanin VIP ler beraber masaga oturup bi cösüm ariolar, o anda Chone diyorki" tanidihim bir özel team var, professional ve terrorist lere karsi iyi bir team dir"
O team de tam tatilini yasio du yeni bi mission geldi…

This is the Intro of a 10 min Movie

/The world is under fire, terrorists are modern and good organisated, all Nations are in Panic and try to defense themselves…with no luck.
The´VIP’s of U.S.A are getting together in Department of Defense and searching for a solution…Task-Leader Chone has a idee…

CHeck out our BOSS CHONE(at the beginning of the movie)!!!

desocum cesil fezil mezilöim süper yapiyon. da niye hep ingilizce yau birazda türkce flimler yapda bizde anlayak ^^ ingilizce bilmiyenlerde var eziyet etme bize da ^^ benden 5 yildiz und kirmizi kurdele flime :smiley: süper olmus hadi hau rein bruder ^^

yucel abinin keyfine bak :stuck_out_tongue:

hahaha ne gzl olmus yaw hehehehe:D

haha the leader is big rhymes diyo haha abi bende roll istiyom söyle mi memati roli yokmu

ahaha soundlhu daha iyi olmus

ahhahahahahahahah bak bu film butun filmlerinden dahada iyi xD
ben ve pasayi unutmayin ha sakin bizde oynamak istiyoz. ramiz dayi ben oluyum pasada memati

Aha bizim cappa suda yuzuyo xD

Hmm kurtlar Vades i xD yapmayi düsüniom

Nevsehirin eskiyalari diyede bir film yapabilirsin:P

deso ben kurtlarvadisinde baronum okeymi

Roger that

Guzel olmus:P

DESO bende kurtlar vadisin’de Husnu’yum on agore xD

zaten ancak sen Allahin delisi olabilirsin xD

hahahahahaha xD

offfff acaaaayip güzel olmus mrk XD

Eline saglik… 10*

Herzamanki gibi super :smiley: