Vindictus MMORPG

Slm arkadaslar,

Yeni bir oyun cikacak yakinda 13-10-10.
Biliyorum cok kisi LOCO oyniyor ama ben diyorum ki :: ben o oyunun graphic lerini beyenmiyorum ama yeni ir oyun cikiyor
ismi VINDICTUS. oyunun graphic leri super ve fistik gibi oyun ve daha cok guzel seyler de yapa biliyorsun.
ben herkese bu oynu tavsi ederim. kendi adamini creation yapabiliyorsun.

TRAILER !!
youtube.com/watch?v=p0C6BzI0l8E

Creation character !!
youtube.com/watch?v=H6qL2Cd61r0&feature=related
youtube.com/watch?v=T2rf6_oqlO0&feature=related

Gameplay !!
youtube.com/watch?v=gnKJpXZxmyU&feature=related

Site : vindictus.nexon.net/
Download yeri : vindictus.nexon.net/Support/Client.aspx
o download yerinde diyo ki Beta key lazim ama o gerekli deyil cunku bugun BETA sona erdi 6-10-10. oyun ancak 13-10-10 oynuya bilirsiniz ozaman open beta aciliyor !!

Saygilarla,
WOODY!

güzel biseye bensior

guzel… ama tam anlamadim bu tek canavar oldurmemi, yoksa canavar oldurup puan alip daha yuksek level olabiliyonmu ve sonrada online oynayan insanlara karsi fight yapabiliyonmu

yuksel : oyun zaten online ama o canavar lari bilmiyom oyun bi ciksin bakacam nasil bir oyun

guzel birseye benziyorr hmmmm lets think about it

loco dan daya iyi birsey!

loco yu oynamadan niye daha iyi diyorsun? oynadin mi hic?

oynamadim ama bunun traillerre daah guzel ondan dedim benim secimim :stuck_out_tongue:

aha iyimisch :smiley: sen ozaman WoW Trailer görmemisin SIF senin icin bulup koycam

Hic bir zaman trailer’e guvenmeyiniz, cunku her insan farklidir ve kendi yaratigi oyunu daha cok kaliteli trailer yaparak satmaya calisir… filmlere bakin bazen film trailer cok guzel ama film izlenmiyecek sekilde… bazende film trailer cok kotu ama film cok guzel oluyor… trail’e guven olmaz, oyna ondan sonra itiraz et yada hic etme LOCO FOR LIFE :stuck_out_tongue:

kibrisli tmm da oraya da ben gameplay koydum istersen daha cok koyim ve bide oyun bedava 2GB para mara vermicenki